STRONA GŁÓWNA KONTAKT PARTNER CLUB TURNIEJ PIŁKARSKI KARIERA REFERENCJE


Systemy alarmowe to zespoły urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem. W instalacjach SSWiN najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). Mózgiem całego systemu jest centrala która odbiera informację od poszczególnych elementów.

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalne, nowoczesne systemy sygnalizacji włamania i napadu, które pozwalają na szybką interwencję w przypadku niespodziewanego napadu. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możliwe jest przesłanie informacji alarmowej do Centrum Monitoringu i tym samym niezwłoczne wezwanie odpowiednich służb. W efekcie możemy uniknąć konsekwencji wtargnięcia niepowołanych osób na teren danego obiektu.

Każdy obiekt wyceniamy indywidualnie pod względem zagrożeń takich jak: włamanie, napad, pożar, zalanie, gaz. Specjalizujemy się w zabezpieczeniu dużych, niestandardowych obiektów wymagających ochrony wewnętrznej i zewnętrznej jak również małe obiekty tj. domy, niewielkie firmy, garaże czy domki letniskowe.

Sygnały alarmowe z naszych systemów mogą być kierowane: do centrum monitorowania alarmów, na telefon stacjonarny lub komórkowy wskazanych osób, e-mail lub lokalnie informować o alarmie poprzez szereg sygnalizatorów akustyczno-optycznych.

W zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań oferujemy szeroką gamę systemów alarmowych i antynapadowych oraz wiele możliwości ich konfiguracji.

Podsumowując wykonujemy usługi obejmujące:

• projektowanie,
• montaż i konfigurację,
• konserwację systemów,
• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
• doradztwo, szkolenia użytkowników.


Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji oraz urządzeń, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Copyright © 2020     DV-BOX Agencja Reklamowa

Aktualnie osób online: 001