STRONA GŁÓWNA KONTAKT PARTNER CLUB TURNIEJ PIŁKARSKI KARIERA REFERENCJE


Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów telewizji dozorowej CCTV, dzięki którym mogą Państwo w pełni kontrolować to, co dzieje się w Państwa firmie lub domu.

Oferujemy cyfrową detekcję i archiwizację obrazów video, systemy megapixelowe i IP, transmisję obrazów w sieciach LAN i WAN, jak również systemów analogowych, transmisję video przewodową i bezprzewodową na duże odległości, systemy identyfikacji tablic rejestracyjnych, identyfikacji osób, video wykrywanie pożarów.

Wykonujemy rozbudowane sieciowe struktury monitoringu wizyjnego (miasta, duże zakłady produkcyjne, hipermarkety, rezydencje itp.) oraz proste systemy, dedykowane dla średnich i małych obiektów (małe firmy, sklepy, biura, domy, parkingi itp.).

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma, zespołem ludzi, którzy wiążą pasję z pracą. Ciągła praca w dziedzinie informatyki i teletechniki, a także bliska współpraca z producentami i wieloma firmami branży elektronicznej pozwala nam na bieżąco śledzić nowe technologie i tendencje i dostosowywać się do przemian w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie.

Podsumowując wykonujemy usługi które obejmują:

• projektowanie,
• montaż, konfigurację, uruchomienie,
• konserwację systemów,
• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
• doradztwo, szkolenia użytkowników.
Przykładowe nagranie z kamery obrotowej
Obraz z kamery termowizyjnej
Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji oraz urządzeń, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

stat4u

Copyright © 2020     DV-BOX Agencja Reklamowa

Aktualnie osób online: 001