STRONA GŁÓWNA KONTAKT PARTNER CLUB TURNIEJ PIŁKARSKI KARIERA REFERENCJE


Praca w ekstremalnych warunkach atmosferycznych, wysoka odporność na zużycie, możliwość szybkiej ewakuacji dużej liczby osób, uzależnienie praw dostępu w zależności od harmonogramów czasowych, rejestracja obecności pracowników w wybranych obszarach z możliwością rozliczania ich czasu pracy. Takie cechy winny charakteryzować dobre rozwiązanie zabezpieczające obiekty przemysłowe, czy też teren budowy. System powinien być niezawodny, funkcjonalny oraz integrowalny z innymi rozwiązaniami.

Program RCP umożliwia przygotowywanie raportów czasu pracy i obecności w oparciu o rejestr zdarzeń zaimportowany z pliku tekstowego w wielu formatach. Czas pracy (obecności) zatrudnionego naliczany jest wg szczegółowych zasad zdefiniowanych przez operatora programu z uwzględnieniem utworzonych wcześniej Kalendarzy Pracy. Zdecydowana większość programów RCP została opracowana w środowisku Microsoft .NET i jest przeznaczona dla większości systemów operacyjnych. Programy są dedykowane dla działów kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach i są oferowane z licencją do obsługi 50, 250 lub powyżej 250 pracowników a także w wersji jedno- lub wielostanowiskowej.

Program może być użytkowany bezpłatnie w celach ewaluacyjnych i testowych w przeciągu 60 dni od momentu instalacji.

Rejestracja pracy wartowników

Od rzetelności pracy osób zatrudnionych w agencjach ochrony, służbach wartowniczych, opiece medycznej, służbach komunalnych zależy niejednokrotnie bezpieczeństwo majątku, zdrowia czy życia. Rozwiązanie powinno szybko i sprawnie weryfikować rzetelność wykonania przydzielonych zadań.

Elementem identyfikującym pracownika w systemie są czytniki kart (breloczków) zbliżeniowych. Można je umieścić w wygodnym do rejestracji miejscu. Czytniki zawierają różne elementy sygnalizacyjne pozwalające na ich obsługę nawet przez osoby niepełnosprawne.

PATROL II LCD jest przenośnym czytnikiem transponderów zbliżeniowych przeznaczonym do rejestracji obecności osób w wyznaczonych punktach obiektu lub terenu. Urządzenie przeznaczone jest głównie do weryfikacji obchodów dokonywanych przez wartowników, niemniej może również znaleźć zastosowanie w innych sytuacjach, gdzie zachodzi potrzeba kontroli obecności osób w miejscach oddalonych. Instalacja systemu PATROL polega na rozmieszczeniu w wybranych lokalizacjach budynku lub obszaru zbliżeniowych punktów kontrolnych oraz skonfigurowaniu czytnika. Każdemu punktowi kontrolnemu oraz identyfikatorowi osoby można przypisać nazwy (etykiety), które później ułatwią znacznie interpretację historii zarejestrowanych zdarzeń.

Wymienione przykłady nie wyczerpują całego zakresu miejsc, czy też dziedzin zastosowań produktów i rozwiązań kontroli dostępu oraz zabezpieczeń. Niniejsze rozwiązania mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba autoryzacji dostępu do zastrzeżonych przestrzeni, weryfikacji pracy zatrudnionych, czy też ochrony obiektów.


Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji oraz urządzeń, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Copyright © 2020     DV-BOX Agencja Reklamowa

Aktualnie osób online: 001