STRONA GŁÓWNA KONTAKT PARTNER CLUB TURNIEJ PIŁKARSKI KARIERA REFERENCJE


Oferujemy Państwu nowoczesne i zaawansowane technologicznie instalacje sygnalizacji pożarowej, które umożliwiają szybkie wykrycie i lokalizację źródła wspomnianego wyżej niebezpieczeństwa, a w dalszej kolejności sygnalizację alarmową informującą o pożarze w fazie jego powstawania oraz odróżnienie rzeczywistego zagrożenia od sytuacji podobnej do pożaru. Dzięki temu w razie konieczności możliwe jest podjęcie bardzo szybkich działań takich jak: ewakuacja ludzi i mienia, wezwanie straży pożarnej poprzez systemy transmisji alarmu i wreszcie rozpoczęcie automatycznego procesu gaszenia.

Dzięki długoletniej obecności na rynku oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej potrafimy stworzyć dla Państwa indywidualną instalację, która możliwie jak najlepiej zabezpieczy dany obiekt przed ewentualnym pożarem i pozwoli czuć się w nim bezpiecznie.

W chwili obecnej zgodnie z obowiązującymi przepisami większość obiektów musi zostać wyposażonych w instalację sygnalizacyjno-alarmową na wypadek pożaru. Istnieje konieczność włączania sygnałów akustycznych w strefach zagrożonych, świateł bezpieczeństwa, uruchamiania wentylacji pożarowej i klap dymnych. Wszystko po to, aby możliwie jak najlepiej zabezpieczyć dany obiekt przed ewentualnym niebezpieczeństwem oraz jego skutkom.

Podsumowując wykonujemy usługi obejmujące:

• projektowanie,
• montaż i konfigurację oraz uruchomienie systemu,
• konserwację systemów,
• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
• doradztwo, szkolenia użytkowników z obsługi systemu.


Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji oraz urządzeń, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Copyright © 2020     DV-BOX Agencja Reklamowa

Aktualnie osób online: 001