STRONA GŁÓWNA KONTAKT PARTNER CLUB TURNIEJ PIŁKARSKI KARIERA REFERENCJE


Zamki hotelowe Hentech

Jak sama nazwa wskazuje zamki te przeznaczone są w głównej mierze dla hoteli, ale także dla pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, urzędów i firm, tam gdzie niezbędna jest kontrola dostępu gościa lub pracownika do pomieszczeń, karty chipowe lub zbliżeniowe pozwalają na przenoszenie danych pomiędzy zamkiem i komputerem ,programowanie kart odbywa się za pośrednictwem oprogramowania i czytnika kart podłączonego poprzez port USB do komputera.

Główne zalety zamków hotelowych to:
wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki 4,3 bilionowym kombinacjom kodu
odporność na podrobienie klucz-karta
bezproblemowa podmiana samego klucza - w przypadku zagubienia lub kradzieży użytkownik otrzymuje nowy zakodowany klucz –kartę , nie ma potrzeby wymiany kosztownego zamka hotelowego.
sygnalizacja stanu zamka - zamknięty/otwarty wskazywany jest poprzez diody świecące LED w zamku hotelowym.
uniwersalność - jedno urządzenie klucz–karta może pełnić kilka funkcji. Dostęp do pokoju, biura, parkingu, można zaprogramować tak aby uzyskać dostęp do wszystkich pomieszczeń ( sprzątaczka ) lub tylko części.


Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji oraz urządzeń, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Copyright © 2020     DV-BOX Agencja Reklamowa

Aktualnie osób online: 001