STRONA GŁÓWNA KONTAKT PARTNER CLUB TURNIEJ PIŁKARSKI KARIERA REFERENCJE


Nasza oferta zawiera pozycje praktycznie na każdą kieszeń.

Systemy kontroli dostępu stanowią połączenie mechanicznych i elektronicznych urządzeń służących do zabezpieczenia wybranych pomieszczeń przed dostępem do nich osób do tego niepowołanych.

Nowoczesne systemy KD umożliwiają zastosowanie wielu dodatkowych funkcji. Np. rozliczenie wejścia na basen, siłownię czy saunę, czy kontrolę wejść i wyjść na teren dowolnego obiektu.

Ogólna charakterystyka

Systemy do kontroli dostępu przeznaczone są do pomieszczeń w obiektach publicznych dowolnej wielkości, jak też w mieszkaniach garażach czy domkach jedno- i wielorodzinnych i na terenie obiektów sportowych takich jak baseny, wyciągi narciarskie czy kluby fitness. Minimalny system to pojedynczy kontroler pełniący funkcję kontroli dostępu podłączony do pojedynczego komputera. Natomiast, dzięki możliwości komunikacji sieciowej dostępna jest praca na wielu komputerach. Maksymalne możliwości systemu są praktycznie nieograniczone.

Identyfikatory w systemie mają postać kart plastikowych, breloczków lub pastylek np. DALLAS które wystarczy zbliżyć do czytnika w celu identyfikacji. Dzięki temu system jest niezawodny, trwały i wygodny w użyciu.

Przykładowe rozwiązania:

Standardowo, w systemie KD wykorzystywane są karty zbliżeniowe (transpondery) systemu Unique lub Mifare, które współpracują z odpowiednimi czytnikami systemu.

Na terenie biurowców ochronie podlega nie tylko mienie o wysokiej wartości materialnej jak na przykład wyposażenie biur, lecz również wartości niematerialne, jak zastrzeżone informacje (dane finansowe, dokumenty prawne, etc.). Ustanowienie i przestrzeganie odpowiednich praw dostępu do wyznaczonych pomieszczeń znacznie ogranicza ryzyko utraty czy też nieautoryzowanej publikacji ważnych danych.

Na terenie szkół zagwarantowanie właściwego poziomu ochrony i bezpieczeństwa uczniów oraz studentów należy do priorytetów władz placówek edukacyjnych. Autoryzacja dostępu do obiektów szkolnych wydaje się być pierwszym krokiem ochrony najmłodszych przed kontaktem z niepowołanymi osobami spoza danej placówki oraz zagrożeniami związanymi z takim kontaktem.

Poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania jako jedna z podstawowych potrzeb człowieka stawia przed każdą wspólnotą mieszkaniową szereg zadań i wymogów, których spełnienie przybliża daną społeczność do zaspokojenia owej potrzeby.

Jednym z takich wymogów jest autoryzacja dostępu do terenu danego osiedla, umożliwiająca ograniczenie znacznej większości zagrożeń, związanych z obecnością na terenie zamieszkania osób niepowołanych - spoza danej wspólnoty.

Automatyzacja obsługi dostępu do parkingów zarówno płatnych z możliwością automatycznego rozliczania użytkowników jak i bezpłatnych (np. na terenie wspólnoty mieszkaniowej) niesie ze sobą szereg korzyści: wysoki poziom bezpieczeństwa, uproszczenie obsługi klienta, redukcję błędów czynnika ludzkiego, atuty karty zbliżeniowej (wielokrotność użycia, mniejsze ryzyko zgubienia etc.), oszczędność oraz wiele innych.

Podstawowym rozwiązaniem tej kwestii jest zestaw szlabanowy - spełnia zadanie kontroli wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych i obiektów przemysłowych o dużym natężeniu ruchu. Szlabany są łatwe w montażu i posiadają szeroką gamę akcesoriów. Montaż szlabanu nie wymaga zbyt wielu przygotowań i w połączeniu z odpowiednio dobranymi akcesoriami zabezpieczającymi, spełnia wszystkie wymogi.


Kołowroty, bramki

Kołowroty przeznaczone są do kontroli ruchu pieszych. Stosowane są między innymi w budynkach biurowych, administracyjnych, rządowych, bankach i instytucjach finansowych, sądach, na lotniskach.

Bramki obrotowe są przystosowane do współpracy z różnymi systemami np. biletowym, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu. Bramki uchylne są przeważnie uzupełnieniem linii kontroli dostępu, wykorzystuje się je jako wejścia dla osób niepełnosprawnych. Mogą też pełnić funkcję wyjść ewakuacyjnych ze stref chronionych.


Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji oraz urządzeń, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.


stat4u

Copyright © 2020     DV-BOX Agencja Reklamowa

Aktualnie osób online: 001