STRONA GŁÓWNA KONTAKT PARTNER CLUB TURNIEJ PIŁKARSKI KARIERA REFERENCJE


Oferta ta skierowana jest do Klientów, dla których ważne jest pełne wykorzystanie możliwości systemów telewizji dozorowej, a nie tylko odtwarzanie zarejestrowanych zdarzeń, oraz do wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa i skuteczną ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Myślą przewodnią stworzenia tej innowacyjnej usługi jest założenie, że skuteczna ochrona polega na zapobieganiu niepożądanym zdarzeniom, a nie na reagowaniu po fakcie, kiedy jest już za późno.


Monitoring wizyjny prowadzony jest całodobowo i polega na stałej zdalnej obserwacji (lub określonej harmonogramem) obrazu z kamer zainstalowanych w powierzonym nam obiekcie. Do każdego obiektu opracowywane są indywidualne procedury w ustaleniach z klientem. Dla poszczególnych zagrożeń ustalane są określone reakcje (komunikat głosowy, przyjazd patrolu, powiadomienie służb ratunkowych).

Obraz z kamer przesyłany jest za pomocą łącz internetowych do Centrów Nadzoru Wideo, gdzie nasi pracownicy weryfikują występujące zagrożenia i podejmują ustalone działania. Nagrania w cyklu ciągłym nagrywane są na cyfrowych rejestratorach, gdzie mogą być zarchiwizowane w celach dalszej analizy i odtwarzania. Czas archiwizacji zapisu na rejestratorach w zależności od indywidualnych potrzeb wynosi od 14 do 30 dni.

Monitoring budynków osiedla

Nie bez znaczenia pozostaje fakt zastosowanie komunikatów głosowych, zdalnie przekazywanych przez operatorów Centrum Nadzoru Wideo. Uruchomienie odpowiedniego komunikatu głosowego jest natychmiastową reakcją na zagrożenie. Z naszych statystyk wynika, iż w 87% przypadków komunikat głosowy jest środkiem wystarczającym dla wielu zagrożeń (przebywanie osób niepowołanych w danym miejscu, zanieczyszczanie obiektu, picie alkoholu). W przypadku gdy komunikat okaże się niewystarczającym rozwiązaniem, na miejsce zdarzenia wezwany zostaje mobilny patrol ochrony fizycznej wyposażony w środki przymusu bezpośredniego. Ostatecznym rozwiązaniem jest przyjazd służb porządkowych (Policja, Straż Miejska).

Posiadamy dwa niezależne Centra Nadzoru Wideo, które wzajemnie się uzupełniają oraz pełnią funkcję zapasową. Nasz sprzęt pracuje w oparciu o indywidualne, zoptymalizowane oprogramowanie, które zostało stworzone specjalnie do tego typu usługi. Rozwiązanie pozwala na wysoką jakość zapisywanego na dyskach twardych obrazu z kamer, jednocześnie umożliwiając przesłanie skompresowanego strumienia obrazów do Centrum Nadzoru Wideo. Zoptymalizowane algorytmy pozwalają przesłać obraz nawet na słabych łączach internetowych.

Podstawowymi zaletami usługi monitoringu wizyjnego są:

• ograniczenie kosztów związanych z aktami wandalizmu - stała 24 godzinna obserwacja obiektu połączona z reakcją na zaobserwowane zdarzenia,
• raportowanie zdarzeń - codzienne wysyłanie na wybrane przez zleceniobiorcę adresy e-mail przez CNW informacji o zaistniałych zdarzeniach i podjętych działaniach,
• archiwizowanie zdarzeń - stały dostęp do archiwum i zapisanych na dysku danych przechowywanych (w zależności od pojemności dysku) około 14-30 dni,
• funkcjonalność programu - zdalny dostęp do systemu poprzez wgraną aplikację kliencką (na komputer, aparat telefoniczny z systemem operacyjnym),
• stała kontrola sprawności systemu wizyjnego i szybka eliminacja losowych usterek i awarii wynikająca ze stałego nadzoru,
• radykalne ograniczenie kosztów ochrony fizycznej stałej - uzyskane dzięki zredukowaniu lub skróceniu czasu pracy posterunku ochrony fizycznej na rzecz stałego nadzoru wideo przez operatorów CNW,
• brak fałszywych alarmów skutkujących bezcelowym wysłaniem patrolu ochrony,
• możliwość adaptacji istniejącego systemu kamer i rejestratorów do potrzeb nowej usługi.

Monitoring placu budowy

Monitorowane przez nas obiekty to głównie:

• pojazdy komunikacji miejskiej,
• lokomotywy, ciężarowe pojazdy drogowe,
• hale logistyczne,
• biurowce, fabryki, parkingi,
• stacje paliw,
• zewnętrzne magazyny w hipermarketach,
• pasaże/galerie handlowe,
• szkoły, przedszkola,
• place zabaw, boiska sportowe,
• budynki i tereny spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych,
• osiedla i domy jednorodzinne,
• obiekty kultu religijnego.

Zdalny wideo nadzór jest innowacyjną usługą na rynku systemów zabezpieczeń. Zmniejsz koszty ochrony fizycznej i pozostaw kwestie ochrony nam – Z nami żyje się bezpieczniej. Monitoring wizyjny online 24h gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń. Stosujemy najnowocześniejsze systemy dla zapewnienia niezbędnego wachlarza usług.

Oferujemy pełną gamę dostępnych opcji: obserwację zgodnie z harmonogramem, wideo patrol, weryfikację alarmów, powiadomienia o detekcji ruchu, różne rodzaje interwencji (komunikaty głosowe, wezwania służb interwencyjnych).

Posiadamy własne centrum monitoringu wizyjnego, w którym nasi operatorzy nadzorują obrazy z zainstalowanych kamer w Państwa lokalizacjach. Reakcja na zdarzenia jest natychmiastowa, czyli działamy w taki sposób aby nie dopuścić do niepożądanych sytuacji. Dzięki temu osiągamy niezaprzeczalną przewagę nad typowym monitoringiem, w którym obraz jest tylko zapisywany na rejestratorze bez żadnej analizy obrazu przez człowieka.

Zapewniamy dostęp do archiwum nagrań oraz przekaz online na żywo na urządzenia mobilne. Wykonujemy wszelkiego typu instalacje systemów nadzoru wizyjnego w różnego rodzaju obiektach: przemysłowych, handlowych, oświatowych, biznesowych, kulturalnych oraz prywatnych. Przekonaj się jak efektywnym rozwiązaniem jest monitoring wizyjny i zamów bezpłatną wycenę instalacji oraz miesięcznych kosztów usługi.

Zdalny monitoring wykorzystuje się w najczęściej w sytuacjach, kiedy chcemy uniknąć angażowania w tym celu ochrony fizycznej w danej lokalizacji bądź, gdy obiekt jest na tyle rozbudowany, że istnieje wiele miejsc wymagających szczególnej uwagi aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Gwarantujemy kompleksową usługę począwszy od bezpłatnej wyceny poprzez doradztwo, projekt, instalację systemu oraz ewentualne serwisowanie lub rozbudowę. Modernizujemy również istniejące systemy monitoringu i zabezpieczenia elektroniczne.

Oferujemy możliwość modernizacji systemów analogowych bądź cyfrowych stosując rozwiązania zapewniające zdecydowanie lepszą jakość obrazu zarówno w dzień jak i w nocy.

Systemy takie maja za zadanie zasygnalizować lub/i zarejestrować niepożądane zdarzenia czyli np. dostęp niepowołanych osób na zabezpieczany obiekt w sposób automatyczny bądź z udziałem wyszkolonego personelu z centrum monitoringu wizyjnego.

Monitoring online złożony jest z zestawu kamer łączących się siecią z rejestratorem, który podłączony jest do internetu.

Stosowane są różnego rodzaju kamery do monitoringu o szczególnych zastosowaniach, takie jak kamery ip, wandaloodporne, obrotowe, kopułowe, wysokiej czułości, z obiektywami wymiennymi bądź z zoomem elektronicznym, wyposażone w diody świecące w podczerwieni, wysokiej rozdzielczości, zewnętrzne, bezprzewodowe.

Każda oferta jest indywidualnie dopasowana pod względem wymagań klienta i miejsca instalacji. Zapewniamy pełną elastyczność w budowie systemów opartych o najnowsze technologie w wysokim standardzie. Posiadamy własny zespół wykwalifikowanych techników.

Często decyzje o założeniu monitoringu podejmowane są już po zaistnieniu szkodliwych zdarzeń kradzieży czy wandalizmu, więc aby z góry nie dopuścić do takich wydarzeń wystarczy zainstalować system monitoringu wizyjnego, który skutecznie spełni swoją rolę. W przeciwieństwie do typowych ofert monitoringu, czyli zestawu kamer z rejestratorem biernie zapisującego obraz, niezaprzeczalną przewagą naszego rozwiązania jest stały nadzór wizyjny operatora nad powierzonym obiektem zapewniający niezwłoczną reakcję w przypadku wystąpienia negatywnych incydentów.

Wizualna kontrola bezpieczeństwa na obiekcie realizowana jest dzięki przekazowi obrazu poprzez sieć internetową do centrum monitoringu, gdzie pracownicy sprawują nadzór wizyjny. Usługa realizowana jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługujemy klientów z całej Polski, najczęściej jednak z terenu województwa małopolskiego i śląskiego czyli Kraków i okolice, Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice i inne miejscowości. Nasi pracownicy handlowi profesjonalnie przygotują dla Państwa indywidualne oferty uwzględniające wszelkie nietypowe uwarunkowania danego obiektu przeznaczonego pod nadzór monitoringowy.

Dołącz do grona klientów wykorzystujących najnowsze osiągnięcia techniki XXI wieku w dziedzinie ochrony i zainstaluj innowacyjny monitoring wizyjny online.


Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji oraz urządzeń, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.


Copyright © 2020     DV-BOX Agencja Reklamowa

Aktualnie osób online: 001